KOSZYK JEST
PUSTY

726 723 722

sklep@globaltrend.pl

Producenci zdrowego życia, cz.1

paź29

Producenci zdrowego życia, cz.1

W aktualnym momencie na rynku można znaleźć setki, jeżeli nie tysiące najróżniejszych specyfików mających na celu poprawę stan organizmu. Mogą być to kosmetyki mające na celu polepszenie kondycji skóry, suplementy uzupełniające braki wywołane stresem oraz pędem życia, mogą być to również inne rozwiązania, jakich na przestrzeni lat pojawiło się naprawdę dużo. O ile jednak o produktach wiadomo dość dużo, o tyle o samej marce konsumenci wiedzą niewiele. Czasami są w stanie rozpoznać ją z nazwy, w niektórych sytuacjach z reklamy lub billboard’u – inne informacje są sporadyczne i służą bardziej jako ciekawostki niż przydatna wiedza. Uważamy, że jest to złe podejście – warto jest wiedzieć, jakie podejście ma dana marka, gdyż może mieć to ogromny wpływ na oferowany produkt. Zapraszamy więc do pierwszego z dwóch artykułów, w których to przyjrzymy się markom producentów i odpowiemy sobie na pytanie - kim oni właściwie są?

 

Intrygujące nazwy i wysoka jakość?

 

Każda z firm stara się pokazać z jak najlepszej strony. Chwytliwe nazwy, catch-phrase’y rozbudzające zainteresowanie oraz ostatecznie oferta produktów, która jest reklamowana jako wysokojakościowa. Niemniej jednak, z jakimi firmami mamy do czynienia i co one przedstawiają sobą? Czy ich produkty są godne zaufania?

 

Pierwszy producent, któremu się przyjrzymy to DuoLife. Jest to spółka powstała w roku 2012 i jej oficjalnym zadaniem jest poprawianie standardu oraz stylu życia każdej osoby napotkanej na swojej drodze. Wywodzą się oni z Polski i tym samym ich markę można określić mianem „rodzimej”, co jest niezwykle ważne dla znacznego grona osób. W procesie produkcji wykorzystywane są naturalne składniki, a same suplementy są odpowiednie zarówno dla wegetarian, jak i dla wegan.

 

Jeśli chodzi o produkty, wyróżnić warto suplementy wywodzące się z linii MyBlood oraz te z linii Medical Formula. Oba spełniają inne funkcje – pierwszy dba o odpowiedni stan czerwonych krwinek w organizmie, drugi natomiast odpowiada za ogólne podnoszenie kondycji organizmu – wszystkie jednak mają na celu wspomaganie organizmu w codziennych zmaganiach.

 

Duolife jest firmą dość intensywnie działającą na terenie Polski, dzięki czemu rozumieją oni wyjątkowe potrzeby oraz typowe problemy osób mieszkających w naszym kraju. Widać to w oferowanych przez nich produktach, jak również w prowadzonym przez siebie marketingu. Czy można to jednak powiedzieć o firmie India Cosmetics? O tym opowiemy w następnym tekście, do którego przeczytania gorąco zachęcamy.

paź  29
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl