KOSZYK JEST
PUSTY

726 723 722

sklep@globaltrend.pl

Suplementy diety na potencje

sty16

Suplementy diety na potencje

Na rynku dostępnych jest wiele tabletek na potencje. Pomimo, że część z nich ma status leku, większość można kupić w aptekach lub sklepach internetowych zupełnie bez recepty i zażywać przez dłuższy czas. Na czym polega działanie suplementów diety wpływających na męskość i jak należy je stosować?

 

Pobudzające składniki tabletek na potencje
Powody braku erekcji u mężczyzn są zależne od ich wieku. Takie kłopoty mogą być wywołane chorobami układu krążenia, gruczołu krokowego lub braniem sterydów anabolicznych. Najczęściej jest tak, że panowie mają opory przed udaniem się do lekarza i opowiadaniem mu o swoich problemach z męskością. W związku z tym, chcąc zadowolić swoją partnerkę, sięgają po różnorodne suplementy diety. Ich działanie polega na tym, że podwyższają drożność naczyń krwionośnych. Dzięki temu do członka może napłynąć więcej krwi, powodując zwiększenie jego twardości i rozmiaru. Suplementy diety na potencję zawierają liofilizowane mleczko pszczele, wyciągi z żeń-szenia, wiele witamin, cynk, krzem i magnez oraz sildenafil, którego działanie zostało potwierdzone naukowo (lub inne syntetyczne składniki).

 

Zażywanie środków na potencje
Wyróżniamy dwa rodzaje środków na potencje: działające doraźnie i wymagające regularnego stosowania. Należące do pierwszej grupy suplementy należy zażywać około godziny przed stosunkiem. Długość ich działania jest zależna od rodzaju i dawki składnika czynnego, który posiadają. Aby poprawić efekt, producenci wzbogacają suplementy diety na potencję różnymi witaminami i wyciągami z naturalnych roślin. Suplementy można zażywać codziennie, jednak czasami na opakowaniach znajduje się informacja na temat tego, że po dłuższym czasie stosowania należy zrobić kilkutygodniową przerwę. Należy pamiętać, że suplementy nie działają samoczynnie. Aby uzyskać efekt mężczyzna musi mieć jakiś bodziec, który wpłynie na niego podniecająco. Dlatego tabletki na potencje są pomocne tylko wtedy, gdy problem jest wywołany przyczyną fizyczną, a nie psychiczną.

 

Suplementy te powinny stanowić jedynie pomoc w odzyskaniu równowagi organizmu mężczyzny i stanowić uzupełnienie jego diety. Nawet jeżeli zalecane na opakowaniach dawki nie skutkują, nie powinno się zażywać ich więcej, a w razie jakichkolwiek dalszych problemów najlepiej wybrać się na konsultację z lekarzem.

sty  16
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl