KOSZYK JEST
PUSTY

726 723 722

sklep@globaltrend.pl

Tabletki na odchudzanie

sty07

Tabletki na odchudzanie

Od jakiegoś czasu panuje bardzo zdrowa moda na bycie fit. Wielu ludzi chce, aby odchudzanie było szybkie i skuteczne, dlatego sięgają po preparaty, które mają przyspieszyć cały proces. Jakie składniki znajdują się w takich suplementach diety i na czym polega ich działanie?

Naturalne substancje poprawiające metabolizm
Odchudzanie polega na zmniejszeniu masy tkanki tłuszczowej. Tabletki na odchudzanie cieszą się ogromną popularnością, jednak należy pamiętać, że ich zadaniem jest wspomaganie naszego organizmu w drodze do pięknej i zdrowej sylwetki. W suplementach tego typu najczęściej można znaleźć naturalne składniki, będące ekstraktem z roślin. Kofeina jest substancją, która chyba najczęściej jest dodawana do tego rodzaju specyfików. Przyspiesza ona proces przemiany materii, jednak nie powinna być stosowana przez osoby z chorobami układu krążenia, ponieważ może powodować nasilenie się objawów na przykład nadciśnienia. Równie często, producenci wytwarzający tabletki na odchudzanie dla kobiet, stosują błonnik pokarmowy. Jest to substancja w pełni naturalna, która pod wpływem wody zaczyna pęcznieć. Dzięki temu uczucie sytości trwa znacznie dłużej i nie jesteśmy głodni, a dzięki temu nie sięgamy po kolejny posiłek. Do naturalnych składników należy jeszcze chrom, który stabilizuje gospodarkę węglowodanów i zmniejsza ochotę na słodycze i fasolamina, zmniejszająca kaloryczność potraw poprzez ograniczenie wchłaniania skrobi.

Inne odchudzające suplementy diety
Bardzo popularne wśród kobiet i mężczyzn są tabletki spalające tłuszcz. Stosuje się je głównie do poprawienia rezultatów treningu. W ich skład wchodzą zarówno naturalne jak i chemiczne składniki. Do pierwszej grupy należą guarana i kofeina. Lista substancji syntetycznych jest odrobinę dłuższa – stężony kwas linolowy (CLA), senefryna i efedryna. Działanie tych wszystkich związków sprowadza się do jednego, podstawowego zadania. Wzmagają one produkcję ciepła, a tym samym spalanie kalorii. Drugą zaletą stosowania takich odchudzających suplementów jest to, że po ich spożyciu dana osoba czuje się pobudzona. Przyspieszona akcja serca zwiększa wydolność i wytrzymałość organizmu. Ma to pozytywny wpływ na zaangażowanie i jakość odbytego później treningu.

Tabletki wspomagające odchudzanie są bardzo popularne, jednak nie powinniśmy zapominać o ich funkcji. Ich zadaniem jest wspieranie organizmu w walce ze zbędnymi kilogramami. Dlatego, aby uzyskać efekt, oprócz odpowiednich suplementów należy wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe oraz ruch fizyczny.

sty  07
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl