KOSZYK JEST
PUSTY

726 723 722

sklep@globaltrend.pl

Poznaj prawdę na temat leczniczego działania marihuany medycznej

sty31
Prawdziwe historie

Poznaj prawdę na temat leczniczego działania marihuany medycznej

Lecznicze działanie marihuany medycznej potwierdzają prawdziwe historie wielu osób

 

Prawdopodobnie cały świat obiegła historia siedmioletniej, nieuleczalnie chorej Charlotty. Dziewczynka od trzeciego miesiąca życia zmagała się z ciężką odmianą mioklonicznej padaczki. Niewiele później, bo w wieku zaledwie dwóch lat, zdiagnozowano u niej również autyzm. Stan dziecka był bardzo ciężki, ataki padaczki zdarzały się nawet kilkaset razy dziennie, a niektóre z nich trwały aż godzinę. Nietrudno sobie wyobrazić, w jak złym stanie, zarówno fizycznym, jak i psychicznym znajdowała się Charlotta. Lekarze, mimo stosowania licznych terapii i wdrażania wielu nowych leków, nie byli w stanie pomóc dziewczynce. Na dodatek, jej stan zdrowia z dnia na dzień się pogarszał-  musiała poruszać się na wózku inwalidzkim, miała ogromne trudności z mówieniem, czy przełykaniem.

 

Dla rodziców oczywistym stało się, że ich ukochane dziecko umiera, a medycyna pozostaje bezradna.  Byli tak zdesperowani, że postanowili wypróbować każdą, nawet  nierekomendowaną  wtedy jeszcze przez lekarzy, możliwość wyleczenia lub chociażby zmniejszenia cierpienia dziewczynki.

Przetrząsając internet w poszukiwaniu informacji, na temat sposobów leczenia podobnych przypadków, trafili na informacje dotyczące oleju z konopi.  Opinie mówiące o jego działaniu były dla nich zdumiewające. Potraktowali go jako ostatnią deskę ratunku i postanowili podać córce.  To właśnie dzięki niemu, życie Charlotty wygląda dziś niemal tak samo, jak jej rówieśników. Dziewczynka nareszcie może samodzielnie się poruszać, przesypia spokojnie całe noce, objawy padaczki uległy znacznemu zredukowaniu, a autyzmu praktycznie ustąpiły. Okazało się, że olej konopny był jedynym ratunkiem na jej dolegliwości.

 

Historia małej Charlotty zrewolucjonizowała świat współczesnej medycyny i kazała lekarzom inaczej spojrzeć na marihuanę medyczną. Natomiast olej, który uratował życie dziewczynki, na jej cześć został nazwany Charlotte's Web.

 

Podobna historia zdarzyła się również w Polsce. Jej bohaterem jest 5 letni Max oraz jego rodzice- Dorota i Marek Gudaniec. Tak, jak  w  przypadku Charlotty, żadne konwencjonalne metody leczenia chłopca nie przynosiły rezultatów. Udało się go uratować tylko dzięki odwadze i determinacji rodziców.

Ich działania pozwoliły nie tylko na wyleczenia chłopca, ale również, dzięki nagłośnieniu sprawy, uświadomiły wielu osobom, że marihuana medyczna nie jest szkodliwym narkotykiem, a  wręcz przeciwnie, może stać się jedynym, skutecznym lekiem. Spowodowały, że ludzie przestali niesłusznie bać się tego produktu, a  polski rząd postanowił umożliwić chorym legalne leczenie olejem z konopi. Oczywiście, jest to dopiero pierwszy krok w tej sprawie, a wprowadzona ustawa potrzebuje wielu poprawek i regulacji, jednak bez wątpienia jest to krok w dobrą stronę. Umożliwia on leczenie wielu osobom, którym syntetyczne leki nie przynosiły poprawy stanu zdrowia. Nareszcie wszyscy, którzy chcą się leczyć naturalnie, mogą robić to zgodnie z prawem. Otwiera to furtkę również osobom zdrowym, które znając właściwości oleju CBD, chcą przyjmować go profilaktycznie, traktując jako suplement diety.

 

Olej z konopi, przyjmowany regularnie, ma działanie nie tylko przeciwbólowe i przeciwzapalne, ale także  relaksacyjne i uspokajające. Pozytywnie wpływa on na pracę mózgu. Wspomaga również leczenie schorzeń często występujących u osób starszych, takich jak: alzheimer, parkinson czy zapalenie stawów oraz pomaga w zapobieganiu chorobom nowotworowym.

 

Na całym świecie można znaleźć miliony osób, którym olej konopny uratował życie. Jego skuteczność jest potwierdzona wieloma badaniami, a mimo to,  do tej pory nie odkryto wszystkich jego zastosowań.  Jest to w pełni naturalny produkt, który w wielu przypadkach, z powodzeniem może zastąpić syntetyczne leki, a jego działanie najlepiej potwierdzają historie wszystkich osób, którym dzięki konopiom udało się pokonać choroby, mające być nieuleczalnymi.

 

 

ZOBACZ TERAZ 

sty  31
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl